TERAPIA LECZENIA BÓLU W NOWYM ZDROJU

ZMNIEJSZ i WYELIMINUJ PROBLEM BÓLU

Terapia leczenia bólu to bezpieczny zabieg, który pozwala zmniejszyć lub wyeliminować dolegliwości bólowe wywołane schorzeniami, urazami lub latami życia w stresie. Podczas wizyty nasz specjalista przeprowadzi wywiad i badanie. Następnie wykona zabieg w oparciu o indywidualnie dobraną metodę terapeutyczną.

Pamiętaj, że ból nie musi być stałym elementem Twojego życia.
Dowiedz się więcej na temat terapii bólu poniżej.
 

TERAPIA MANUALNA TO POMAGA!

Terapia manualna to najbardziej efektywna metoda rehabilitacji skupiona na przyczynie dolegliwości i przywróceniu stanu fizjologicznego. Skutecznie zmniejsza ból i zwiększa zakres ruchu pacjenta. Fizjoterapeuta za pomocą mobilizacji, manipulacji i stymulacji tkanek miękkich lub stawów dociera do chorego miejsca by je odblokować i przywrócić do właściwego stanu.

ODDAJ SIĘ W RĘCE NASZEGO SPECJALISTY

Terapia leczenia bólu wykonywana jest wyłącznie przez dyplomowanych specjalistów z doświadczeniem. Na wizytę można umówić się na miejscu w hotelu lub dzwoniąc pod numer recepcji tel. 74 306 76 77.

PRZEBIEG WIZYTY

Wizyta rozpoczyna się rozmową – wywiadem medycznym. Następnie podczas badania fizjoterapeuta sprawdzi stan objętych bólem tkanek by móc bezpiecznie przeprowadzić zabieg. Sam zabieg polega na precyzyjnym uciskaniu i stymulacji tkanek rękami lub przy użyciu narzędzi dostosowanych do formy terapii. Na koniec wizyty fizjoterapeuta przekaże uwagi i wskazówki co do dalszego leczenia.

CO LECZY TERAPIA BÓLU?

– Ból kręgosłupa, biodra, kolana, kostki, stopy, barku, łokcia, nadgarstka oraz małych stawów,
– Zespoły: rwa kulszowa, wdowi garb, bolesny bark,łokieć tenisisty, golfisty, przyparcie rzepki, kolano biegacza i wiele innych,
– Bóle głowy, sztywność karku, mrowienia kończyn związane z kręgosłupem, ograniczony ruch w stawie,
– wspomaga leczenie po operacjach

ZAPRASZAMY

Pakiety pobytowe

Nasza lokalizacja

kontakt-nowy-zdroj

ul. Zdrojowa 34a,
57-320 Polanica-Zdrój

nowy-zdroj-kontakt-email

recepcja@nowyzdroj.pl

nowy-zdroj-kontakt-telefon

+48 74 306 76 76

Powered by hs
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess