ODZYSKAJ ZDROWIE W NOWYM ZDROJU

REHABILITACJA, ZABIEGI LECZNICZE I RELAKS

Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ już w samej nazwie zawarł cel swojej misji. Chcemy zadbać o to co najcenniejsze – ZDROWIE, SPOKÓJ WEWNĘTRZNY, DOBRE SAMOPOCZUCIE, RELAKS I ODPOCZYNEK oraz maksymalny poziom ENERGII i WITALNOŚCI.

Nasza baza zabiegowa (26 gabinetów zabiegowych) to ewenement na szeroką skalę nie mający porównania z żadnym z innych obiektów Dolnego Śląska. Zapraszamy po Zdrowie.

ZAPRASZAMY PO ZDROWIE

Oferujemy turnusy rehabilitacyjne oraz lecznicze. Nasza specjalność to fizykoterapia, hydroterapia, inhalacje, balneologia oraz kinezyterapia. Zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów w oparciu o opinię lekarza specjalisty – doktora nauk medycznych.

POZBĄDŹ SIĘ BÓLU

Pomagamy osobom cierpiącym na zwyrodnienia, reumatoidalne zapalenie stawów, urazy i bóle kręgosłupa, stany zapalne, problemy kostne, ruchowe i z krążeniem.
Oferujemy terapię bólu oraz zajęcia z instruktorem: gimnastyka grupowa, gimnastyka w wodzie, pilates, nordic walking.

MEDYCYNA NATURALNA

Oferujemy wszystko co najlepsze z natury. Nasi Goście mają możliwość uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów bezpośrednio przez skórę – podczas kąpieli magnezowych, solankowych, borowinowych i Kleopatry. Kompresy przygotowywane są z żywej borowiny by uzyskać najlepszy efekt zdrowotny – nie używamy plastrów.

REHABILITACJA URAZOWA

Sprawne ciało bez blokad i bólu pomaga cieszyć się życiem długie lata! Rehabilitacja urazowa nakierowana jest na powrót do sprawności po już powstałych urazach i kontuzjach ale również pozwala zapobiegać nowym urazom i przeciążeniom. Indywidualnie dobieramy pakiet zabiegów dla każdego pacjenta.

TERAPIA BÓLU

Ból nie musi być stałym elementem Twojego życia. W Nowym Zdroju oferujemy jedną z najskuteczniejszych metod fizjoterapeutycznych – terapię bólu.  Nasz specjalista za pomocą mobilizacji, manipulacji i stymulacji tkanek miękkich lub stawów dociera do chorego miejsca, odblokowuje je i przywraca do właściwego stanu.
Pełna informacja dostępna TUTAJ

JAK ZAREZERWOWAĆ?

Z oferty turnusów rehabilitacyjnych i leczniczych można skorzystać prywatnie, wykupując turnus na naszej stronie lub dokonując rezerwacji telefonicznej pod numerem 74 306 76 76 lub 74 866 53 34.

Okresowo organizujemy turnusy promocyjne. Sprawdź aktualne promocje tutaj:
www.goldenminute.nowyzdroj.pl

Pakiety pobytowe

Nasza lokalizacja

kontakt-nowy-zdroj

ul. Zdrojowa 34a,
57-320 Polanica-Zdrój

nowy-zdroj-kontakt-email

recepcja@nowyzdroj.pl

nowy-zdroj-kontakt-telefon

+48 74 306 76 76

Powered by hs
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess