Wellness w Nowym Zdroju
Baseny, sauny i relaks

Pobyt w NOWYM ZDROJU – Centrum Zdrowia i Wypoczynku w Polanicy-Zdroju ma pomóc Państwu napełnić się energią, doładować akumulatory aby po powrocie do codzienności móc z radością, werwą ale jednocześnie wewnętrznym spokojem realizować zadania w swojej rodzinie, pracy i pasjach.

Nasza oferta Wellness obejmuje zabiegi relaksacyjne dla ciała, zabiegi pielęgnacyjne dla skóry twarzy i dekoltu z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków SPA oraz bogaty wybór masaży o różnej intensywności.

 

ZRELAKSUJ SIĘ ❤

W cenie każdego noclegu jest możliwość korzystania z dwóch basenów z biczami wodnymi, jacuzzi, strefy saun (fińska, łaźnia parowa, infrared, ziołowa) oraz siłowni. 

 

 

USUWAMY STRES! ➳

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty masaży głowy, ciała i stóp działających rewitalizująco i odprężająco.

Gorące kamienie, kokos, czekolada, masaż miodem ukoi nerwy i usunie stres związany z codziennymi zadaniami. Kinesiology taping pobudzi naturalny system regeneracji organizmu, a kąpiel Kleopatry rozluźni napięte mięśnie.

 

ZABIEGI SALON SPA ♛

Specjalne potrzeby naszych Gości zaspokoją zabiegi pielęgnacyjne na twarz i szyję. Kojąco-ochronny zabieg z biowflawonaidami – Ukojenie proponujemy dla cery wrażliwej. Do cery szarej i zmęczonej RE A.G.E z Vit. C. Godzinę przed wielkim wyjściem polecamy zabieg BEAUTY EXPRESS, który zapewni ekspresową poprawę wyglądu cery.

 

NATURA Z NAMI 🌿

Piękno jest zdrowe. W Nowym Zdroju można skorzystać z bogactwa witamin i minerałów, które oferuje natura. Kąpiele borowinowe, magnezowe i solankowe to wspaniały sposób na relaks i uzupełnienie niedoborów minerałów.

Dotyk działa cuda. Przekonać się o tym można podczas zabiegu akupunktury lub akupresury wykonanego przez naszych specjalistów.

 

BĄDŹ FIT 💪

Ruch to zdrowie … i uroda. Zachęcamy do uczestnictwa w gimnastyce wodnej na naszym basenie, zajęciach porannej gimnastyki z fizjoterapeutą oraz spacerach nordic walking z fizjoterapeutą po pięknej okolicy.

W cenie każdego pobytu również nielimitowane wejście do siłowni w godzinach otwarcia.

 

ZIELONA OKOLICA ❁

Odpoczynkowi sprzyja okolica i uzdrowiskowy charakter Polanicy-Zdrój. Parki, lasy, góry bogate w unikatową sudecką faunę i florę pozwalają odetchnąć od codziennych obowiązków.

Nowy Zdrój usytuowany jest przy Parku Zdrojowym w otoczeniu terenów zielonych.