Turnus rehabilitacyjny z balem andrzejkowy GRATIS!

Turnus rehabilitacyjny z balem andrzejkowy GRATIS!

 

Skorzystaj z wyjątkowej promocji już dziś!

 

A może by tak połączyć wypoczynek i leczenie ze świetną zabawĄ? Czy się da? Oczywiście, że tak. Przyjedź na turnus 10- lub 14-dniowy i skorzystaj z zabawy andrzejkowej gratis!

 

Już 28.11.2020 w Nowym Zdroju odbędzie się bal andrzejkowy. Zapowiada się wyśmienita zabawa więc nie może Cię na niej zabraknąć. Przyjedź sam, z rodziną lub ze znajomymi.

 

Zapewniamy wystrzałową zabawę od 20:00 do aż późnych godzin nocnych z Dj-em oraz zabawami andrzejkowymi. Do tego bogaty i urozmaicony bufet, który zadowoli zarówno roślino- jak i mięsożerców. W trakcie zabawy każdy z Gości otrzyma andrzejkową wróżbę – ciasteczko z dobrą radą. Ciekawe jakie to będą rady.

 

Każda para otrzyma butelkę wódki (0,5l) a miłośnicy mocniejszych trunków będą mogli ugasić pragnienie w naszym dobrze zaopatrzonym barze. Dla orzeźwienia dostępne będą również soki owocowe, herbata i woda z cytryną.

 

Lubisz tańczyć? Świetnie, bo duża sala restauracyjna zapewnia maksimum swobody przy tworzeniu skomplikowanych figur tanecznych. Dzięki temu będziesz mógł tańczyć aż rozbolą cię nogi i zabłysnąć tanecznym talentem.

 

Szczegóły promocji poniżej.

 

 

Turnusy objęte promocją:

14-dniowe: 15.11-29.11 oraz 22.11-06.12.

10-dniowe: 22.11-02.12

 

Termin zabawy: 28.11.2020r.

Godzina: 20:00-2:00

Zabawa andrzejkowa: DJ, wróżby, ciasteczko w wróżbą

Bufet: vege, mięsny i słodki

Napoje: 0,5l wódki na parę, soki owocowe, herbata, woda z cytryną

 

 

Jak wziąć udział w promocji?

 

To proste. Wystarczy zarezerwować pobyt telefonicznie, e-mailowo, przez naszą stronę internetową lub osobiście w recepcji na jeden z powyższych terminów oraz dokonać opłaty rezerwacyjnej. Następnie szybkie planowanie podróży, pakowanie i przyjazd w doskonałym humorze.

 

 

Co zrobić po dokonaniu rezerwacji?

 

Po dokonaniu rezerwacji recepcja prześle na podany przez Państwa adres email potwierdzenie wstępnej rezerwacji z numerem, opisem pakietu oraz szczegółami dotyczącymi płatności. By rezerwacja została uznana za potwierdzoną należy wpłacić opłatę rezerwacyjną w wysokości 30% wartości pobytu. Rezerwacje nieopłacone w terminie będą anulowane.

 

 

Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj i zarezerwuj już dziś i ciesz się jesiennym wypoczynkiem w Nowym Zdroju.

 

 

Jeśli nie możesz przyjechać na tak długi okres to nic straconego! Zapraszamy do rezerwacji pobytu weekendowego z balem lub samego balu. Szczegóły na www.andrzejki.nowyzdroj.pl lub pod numerem telefonu 74 306 76 76.

 

 

Informacje szczegółowe w recepcji hotelu

tel. 74 306 76 76; email: recepcja@nowyzdroj.pl

← Wróć do Bloga

Nasza lokalizacja

kontakt-nowy-zdroj

ul. Zdrojowa 34a,
57-320 Polanica-Zdrój

nowy-zdroj-kontakt-email

recepcja@nowyzdroj.pl

nowy-zdroj-kontakt-telefon

+48 74 306 76 76

Powered by hs