Poznaj NOWY ZDRÓJ

Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ to wyjątkowe miejsce na wypoczynek, w którym łączymy tradycyjne metody lecznicze z odpowiednio dobranymi zabiegami SPA & WELLNESS. Oferujemy pobyty wypoczynkowe, rehabilitacyjne i odnowę biologiczną.

RELAKS I ODPOCZYNEK

To właśnie w NOWYM ZDROJU odnajdziecie Państwo czas na relaks i regenerację w spokojnym tempie i klimacie uzdrowiska, z dala od zgiełku dnia codziennego. To miejsce stworzone dla Państwa by przynieść odprężenie, dobry nastrój, kondycję i zdrowie. Zapraszamy do naszego komfortowego ośrodka, łączącego nowoczesność z tradycją oraz medycynę z rekreacją.

NOWY ZDRÓJ OFERUJE

300 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3-os. i apartamentach, restaurację na 260 osób i kawiarnię, salę bankietową na 130 osób, 3 sale konferencyjne z wyposażeniem technicznym, 2 baseny z biczami wodnymi, jacuzzi, siłownię, strefę saun, strefę zabiegową (26 gabinetów) gdzie wykonywane są zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne, masaże i rytuały, parking na 100 samochodów.

TURNUSY REHABILITACYJNE

Oferujemy turnusy rehabilitacyjne z 3 lub 5 zabiegami dziennie na 5, 7, 10, 14 noclegów. Nasza oferta lecznicza obejmuje zabiegi balneologiczne, kinezyterapeutyczne i fizykalne. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu – bólów, urazów, zwyrodnień, problemów z krążeniem. Dużą popularnością cieszy się nasza Terapia Leczenia Bólu, o której więcej można przeczytać TUTAJ.

ODNOWA BIOLOGICZNA

Nasz pakiet odnowy biologicznej powstał z myślą o regeneracji zmęczonego ciała i ducha. W codziennym biegu i życiu w stresie nie zauważamy jak zużywają się nasze siły witalne. By odbudować właściwy stan skóry i spokój ducha proponujemy serię zabiegów rewitalizujących i odpoczynek w naszym Centrum Zdrowia i Wypoczynku. Więcej o odnowie biologicznej można znaleźć TUTAJ.

MASAŻE I PIELĘGNACJA

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów i masaży głowy, ciała, stóp działających rewitalizująco. Gorące kamienie, kokos, czekolada, masaż miodem ukoi nerwy i usunie stres związany z codziennymi zadaniami.
Specjalne potrzeby naszych Gości zaspokoją zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Oferta obejmuje peelingi, odmładzające sera, rytuały piękna, bomby witaminowe oraz detoksykujące koktajle.

ATRAKCJE W HOTELU

Regularnie organizujemy wieczory taneczne z profesjonalnym DJ oraz dodatkowe atrakcje takie jak: kulinarne wieczory tematyczne np. kuchni azjatyckiej, wieczory grillowe. Dodatkowo naszym Gościom proponujemy koncerty z muzyką na żywo i konkursy z nagrodami.

GASTRONOMIA W NOWYM ZDROJU

NOWY ZDRÓJ – Centrum Zdrowia i Wypoczynku zaprasza Państwa do swojej restauracji i kawiarni. Posiadamy 260 miejsc restauracyjnych oraz taras zewnętrzny z kolejnymi 40 miejscami. Na specjalne okazje (bankiety, imprezy okolicznościowe) proponujemy Państwu Salę Bankietową na 130 osób.

KUCHNIA WIELU SMAKÓW

Nasza Restauracja serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej, czeskiej oraz wiele tradycyjnych potraw Dolnego Śląska opartych na naturalnych produktach regionalnych dostarczanych przez certyfikowanych lokalnych producentów Nasz kulinarne propozycje obejmują również różnego rodzaju diety: wegetariańską, cukrzycową i bezglutenową.

KAWIARNIA

Zapraszamy do kawiarni na kolorowe desery, tradycyjne ciasta pieczone na miejscu oraz kawę ze świeżo mielonych ziaren w różnych odsłonach.
Wieczorem gdy aura sprzyja relaksowi proponujemy słodkie drinki i wyśmienite czeskie piwo z beczki. Na koneserów czegoś mocniejszego czekają napoje wysokoprocentowe.

Pakiety pobytowe

Nasza lokalizacja

kontakt-nowy-zdroj

ul. Zdrojowa 34a,
57-320 Polanica-Zdrój

nowy-zdroj-kontakt-email

recepcja@nowyzdroj.pl

nowy-zdroj-kontakt-telefon

+48 74 306 76 76

Powered by hs
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess